Utstillings resultater 2012

 

Januar

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer

 

Februar

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer

 

Mars

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer
 Harstad 18/3  NKK  Arko  Pyreneer  Evy Hind  exselent,ck,cert 2BHK res cacib=Nuch
 Harstad 17/3 NKK  Multestua Dansende Avilja Pirat  Nova Scotia Duck Tolling Retriever  Gøril Johansen  excellent, 1btk, ck, cert, cacib og BIR  Annika Ultveit Moe
 Harstad 18/3  NKK  Kawamos Brite Jack Elpis  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  VG JK, 2.JKK  Annika Ultveit Moe
Harstad 18/3 NKK Kawamos Blue Star Dionysos Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC AK 2.AKK Annika Ultveit Moe
Harstad 18/3 NKK Kawamos Brite Jack Eos Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC UK, 1.UKK Annika Ultveit Moe
Harstad 18/3 NKK Kawamos Pix Blue Afrodite Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC AK 2.AKK Annika Ultveit Moe
Harstad 18/3 NKK Black Thunder Holy Night Cairn Terrier Tone Kristiansen Juniorklasse, Excellent, Konkurranse 1 Annika Ultveit Moe

 

April

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer

 

Mai 
 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer
 Hammerfest  19/5  HOHK  Kawamos Blazing Blue Galatea  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  BIR- og BIG2-valp  Tino Pehar
 Hammerfest  19/5   HOHK  Kawamos Brite Jack Elpis  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  EXC UK, 1.UKK CK 3BHK  Tino Pehar
 Hammerfest  19/5   HOHK  Kawamos Blue Star Dionysos  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  EXC AK 1.AKK CK CERT 1BHK BIR  Tino Pehar
Hammerfest  19/5  HOHK Duckling’s jr Just In Love Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC JK 2.JKK CK 4BTK Tino Pehar
Hammerfest  19/5  HOHK Kawamos Pix Blue Afrodite Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC AK 1.AKK CK 2BTK R-CERT Tino Pehar
Hammerfest  19/5 HOHK  Jack russell terrier Kennel Kawamo  Kari Anne Lundberg Oppdrett HP og BIS2-oppdrett
Hammerfest  19/5 HOHK Solvannets Sassy – Portugisisk vannhund Lena Martinsen Exc. AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIR BIG4 Tino Pehar
Kvalsund 20/5 VFFHK Solvannets Sassy – Portugisisk vannhund Lena Martinsen Exc. AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIR BIG4 Dr. Zafra Sirik
Kvalsund 20/5 VFFHK Kawamos Blazing Blue Galatea Jack russell terrier Kari Anne Lundberg BIR- BIG- og BIS2-valp Jo Schepers
Kvalsund 20/5 VFFHK Kawamos Brite Jack Elpis Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC UK, 1.UKK CK 2BHK R-CERT Jo Schepers
Kvalsund 20/5 VFFHK Kawamos Blue Star Dionysos Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC AK 1.AKK CK CERT 1BHK BIR og BIG3 Jo Schepers
Kvalsund 20/5 VFFHK Duckling’s jr Just In Love Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC JK 1.JKK CK 1BTK CERT BIM, og BIR-junior Jo Schepers
Kvalsund 20/5 VFFHK Kawamos Pix Blue Afrodite Jack russell terrier Kari Anne Lundberg EXC AK 1.AKK CK 2BTK R-CERT Jo Schepers
Kvalsund 20/5 VFFHK Jack russell terrier Kennel Kawamo Kari Anne Lundberg HP i oppdrettsklassen og BIS-Oppdrett
Hammerfest  19/5 HOHK Far North’s Amazing Dream Caramello Engelsk Toy Terrier Anita Finnset EXC, CK, CERT, BIR, N UCH – FIN UCH Brenda Banbury
Hammerfest  19/5 HOHK Clevere Fanta von der Fledermaus Engelsk Toy Terrier Anita Finnset EXC, CK, CERT BIM Brenda Banbury
 Kvalsund 20/5  VFFHK  Far North’s Amazing Dream Caramello Engelsk Toy Terrier Anita Finnset  EXC, CK, BIR Tino Pehar
 Kvalsund 20/5  VFFHK  Clevere Fanta von der Fledermaus Engelsk Toy Terrier Anita Finnset  EXC, CK, CERT BIM
 Hammerfest  19/5  HOHK  Berntiers Nigan Navajo  Berner Sennen    Anne Rokstad  Exc.CHK.1.CHKK.CK 1.BHK BIM Sirik Dr. Zafra
 Hammerfest  19/5  HOHK  Bernerhuset`s Abeque Aqila  Berner Sennen    Anne Rokstad  Exc.AK 1.AKK. CK CERT 1.BTK BIR  Sirik Dr. Zafra
 Hammerfest  19/5  HOHK  Alnøitens Monja Marisha  Berner Sennen    Anne Rokstad  Exc.AK 2.AKK CK res.Cert 2.BTK  Sirik Dr. Zafra
 Hammerfest  19/5  HOHK  Bernerhuset`s Cherokee  Berner Sennen    Anne Rokstad  1/1 BHK , BIR valp BIG 2 valp  Sirik Dr. Zafra
 Hammerfest  19/5  HOHK  Bernerhuset`s Bisahalani Bazita  Berner Sennen    Anne Rokstad  1/1 BTK , BIM valp  Sirik Dr. Zafra
Hammerfest  19/5 HOHK Black Thunder Holy Night Cairn Terrier Tone Kristiansen Juniorklasse, 1 JK, 1JKK, BIR Junior, CK, CERT BIR BIG3,  Tino Perhar
 Kvalsund 20/5 VFFHK Black Thunder Holy Night Cairn Terrier Tone Kristiansen Juniorklasse, 1 JK, 1JKK, BIR Junior, CK, CERT BIR,  Sirik Dr, Zafra
Kvalsund 20/5 VFFHK Berntiers Nigan Navajo Berner Sennen Anne Rokstad Exellent CHK 1.CHKK Svein Bjarne Helgesen
Kvalsund 20/5 VFFHK Bernerhuset`s Abeque Aqila Berner Sennen Anne Rokstad Exc.AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIR, BIG 3 Svein Bjarne Helgesen
Kvalsund 20/5 VFFHK Alnøitens Monja Marisha  Berner Sennen Anne Rokstad  Excellent AK 2.AKK Svein Bjarne Helgesen
Kvalsund 20/5 VFFHK Bernerhuset`s Cherokee Chico Berner Sennen Anne Rokstad 1/1 BHK BIR valp BIG 2 valp Svein Bjarne Helgesen
Kvalsund 20/5 VFFHK Bernerhuset`s Bisahalani Bazita Berner Sennen Anne Rokstad 1/1 BTK BIM valp Svein Bjarne Helgesen

 

Juni

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer
Tromsø 09.06 THK  NO UCH Berntiers Nigan Navajo Berner Sennen Anne Rokstad  Exc.CHK.1.CHKK. CK. 1.BHK BIR Britta Roos Börjesson
Tromsø 09.06 THK  Alnøitens Monja Marisha Berner Sennen Anne Rokstad  Very Good AK. 3. AKK Britta Roos Börjesson
Tromsø 09.06 THK  Bernerhuset`s Abeque Aqila Berner Sennen Anne Rokstad   Exc.AK 2.AKK, CK , res.Cert , 3. BTK Britta Roos Börjesson
Tromsø 09.06 THK  Bernerhuset`s Cherokee Chico Berner Sennen Anne Rokstad  1/1 1.BHK, BIR, BIG 1 valp Brunberg Johansen, Rune
Tromsø 09.06 THK  Bernerhuset`s Bisahalani Bazita Berner Sennen Anne Rokstad  2.BTK valp Brunberg Johansen, Rune
 Tromsø 09.06  THK  Clevere Fanta von der Fledermaus  Engelsk Toy Terrier  Anita Finnset  EXC. CK, CERT, BIR  Britta Roos Börjesson
 Tromsø 09.06  THK  Far North’s Man in the Middle  Engelsk Toy Terrier  Torbjørn Hole  EXC. CK, CERT, BIM  Britta Roos Börjesson
Tromsø 09.06 THK Black Thunder Holy Night Cairn Terrier Tone Kristiansen Unghundsklasse, Excellen, 1 konk, CK, CERT BIR,  Britta Roos-Borjeson
Tromsø 09.06 THK Solvannets Sassy Portugisisk vannhund Lena Martinsen Exc. AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIR Anne Livø Buvik
Tromsø 10.06 NDK Solvannets Sassy Portugisisk vannhund Lena Martinsen Exc. AK 1.AKK CK CERT 1.BTK BIR BIG4  Rita Kadike-Skadina
Tromsø 10.06 NDK Black Thunder Holy Night Cairn Terrier Tone Kristiansen Unghundsklasse, Excellen, 1 konk, CK, CERT BIR og BIG4 Rui Oliveria
 Tromsø 10.06  NDK  Clevere Fanta von der Fledermaus  Engelsk Toy Terrier  Anita Finnset  EXC. CK, CERT  Rui Oliveira
Tromsø 10.06 NDK  Far North’s Man in the Middle  Engelsk Toy Terrier Torbjørn Hole  EXC. CK, CERT  Rui Oliveira
Tromsø 10.06 NDK  Far North’s Amazing Dream Caramello  Engelsk Toy Terrier  Anita Finnset  EXC, CK, BIM  Rui Oliveira
Tromsø 10.06 NDK  Far North’s Little Bitty Pretty One  Engelsk Toy Terrier  Anita Finnset  EXC, CK, BIR, BIG, BIS  Rui Oliveira
Tromsø 10.06 NDK Lurveleggs Xena dvergdachs korthåret Anne-Grethe Elvevoll EX,CK,CERT,BIR OG BIG2 Kadike-Skadia,Rita
 Tromsø 09.06  THK  Kawamos Brite Jack Elpis  Jack russell terrier Kari Anne Lundberg  EXC UK, 1.UKK CK 1BHK CERT BIM  Britta Roos-Börjesson
 Tromsø 09.06  THK  Kawamos Jack My Cronos  Jack russell terrier Kari Anne Lundberg  VG AK 1.AKK  Britta Roos-Börjesson
 Tromsø 09.06  THK  Duckling’s jr Just In Love  Jack russell terrier Kari Anne Lundberg  EXC JK 1.JKK CK 1BTK CERT BIR BIG3  Britta Roos-Börjesson
 Tromsø 09.06  THK  Kawamos Pix Blue Afrodite  Jack russell terrier Kari Anne Lundberg  EXC AK 1.AKK  Britta Roos-Börjesson
 Tromsø 09.06 THK  Kawamos Blazing Blue Galatea  Jack russell terrier Kari Anne Lundberg  2. beste tispevalp  Rune Brunberg Johansen
Tromsø 09.06 THK  Multestua dansende Avilja Pirat Toller Gøril Johansen Excellent, 1 konk, CK, 1BTK og BIM
Tromsø 10.06 NDK N UCH  Multestua dansende Avilja Pirat Toller Gøril Johansen Excellent, konk 1, ck, cert 1BTK, BIM. Norsk u.ch
Tromsø 10.06  NDK  Kawamos Brite Jack Elpis  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  EXC UK, 1.UKK CK 1BHK CERT BIR BIG3  Rui Oliveira
Tromsø 10.06 NDK  NO UCH Berntiers Nigan Navajo Berner Sennen Anne Rokstad  Exc.CKK. 1.CHKK. CK. 1BHK. BIM Kadike-Skadina, Rita
Tromsø 10.06 NDK  Alnøitens Monja Marisha Berner Sennen Anne Rokstad  Exc.AK. 2.AKK.CK. res. Cert . 3.BTK Kadike-Skadina, Rita
Tromsø 10.06 NDK  Bernerhuset`s Abeque Aqila Berner Sennen Anne Rokstad    Exc. 3.AKK Kadike-Skadina, Rita
Tromsø 10.06 NDK  Bernerhuset`s Cherokee Chico Berner Sennen Anne Rokstad  1/1 1.BHK. BIR, BIG2 valp Buvik, Anne Livø
Tromsø 10.06 NDK  Bernerhuset`s Bisahalani Bazita Berner Sennen Anne Rokstad    1/1 1.BTK valp Buvik, Anne Livø
Tromsø 10.06  NDK  Kawamos Jack My Cronos  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  EXC AK 1.AKK CK 3BHK  Rui Oliveira
Tromsø 10.06  NDK  Duckling’s jr Just In Love  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  EXC JK 2.JKK CK 3BTK  Rui Oliveira
Tromsø 10.06  NDK  Kawamos Pix Blue Afrodite  Jack russell terrier  Kari Anne Lundberg  EXC AK 1.AKK CK 1BTK CERT BIM  Rui Oliveira
Tromsø 10.06  NDK  Kawamos Blazing Blue Galatea   Jack russell terrier   Kari Anne Lundberg  2. beste tispevalp  Anne Buvik
 Tromsø 10.06  NDK   Jack russell terrier  Kennel Kawamo  Kari Anne Lundberg  HP og BIS2-oppdrett
 Bodø 16 & 17/6  NO UCH Berntiers Nigan Navajo  Berner Sennen  Anne Rokstad  Exc. 2.CHK  Miklos, Dr. Levente
 Bodø 16 & 17/6  Alnøitens Monja Marisha  Berner Sennen  Anne Rokstad  Exc.1.AK 1.AKK CK, CERT ,2.BTK  Miklos, Dr. Levente
 Bodø 16 & 17/6  Bernerhuset`s Abeque Aqila  Berner Sennen  Anne Rokstad   Exc.AK 3.AKK ,CK, 4. BTK  Miklos, Dr. Levente
 Bodø 16 & 17/6  Bernerhuset`s Cherokee Chico  Berner Sennen  Anne Rokstad  1/1 1.BHK, BIR ,BIG 3 valp  Melchior, Marie-Josèe
Bodø 16 & 17/6  Bernerhuset`s Bisahalani Bazita Berner Sennen Anne Rokstad  1/1 1.BTK, BIM valp Melchior, Marie-Josèe
Bodø 16 & 17/6  NO UCH Berntiers Nigan Navajo Berner Sennen Anne Rokstad  Exc.CHK 2.CHKK, CK, 2. BHK  Heinila, Maija
 Bodø 16 & 17/6  Alnøitens Monja Marisha Berner Sennen  Anne Rokstad  Exc.AK 1.AKK. CK, CERT, 2.BTK  Heinila, Maija
Bodø 16 & 17/6 Bernerhuset`s Abeque Aqila Berner Sennen Anne Rokstad Exc.AK 2.AKK Heinila, Maija
Bodø 16 & 17/6 Bernerhuset`s Cherokee Chico Berner Sennen Anne Rokstad 1/1 1.BHK ,BIM  valp Heinila, Maija
Bodø 16 & 17/6 Bernerhuset`s Bisahalani Bazita Berner Sennen Anne Rokstad 1/1 1.BTK, BIR valp Heinila, Maija
 Gallivare 30.06 N UCH SE U(U)CH Multestua dansende Avilja Pirat  Toller  Gøril Johansen  Excellent, ck, 1 konk, Cert, Cacib, BIR. Svensk u.ch

 

Juli

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer
 Heppenheim Tyskland 07.07  Spesialutstilling for terriere  Far North’s Amazing Dream Caramello  Engelsk Toy Terrier  Anita Finnset  CERT, BIR  Martha Heine
 Heppenheim Tyskland 07.07  Spesialutstilling for terriere  Far North’s Little Bitty Pretty One  Engelsk Toy Terrier  Anita Finnset  CERT, BIM  Martha Heine

 

August

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer
 Narvik 26.08  NTBK  Black Thunder Holy Night  Cairn Terrier  Tone Kristiansen  Unghundklasse Excellent, Konkurranse 1, CK, CERT, 1BTK, BIR, BIG1   Per Kr Andersen

 

September

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer
 Tromsø 01.09  THK  Black Thunder Holy Night  Cairn Terrier   Tone Kristiansen  Unghundklasse, E, 1, CK, CERT, 1BTK, BIR,  Rita Kadike-Skadina
Tromsø 01.09 THK N UCH SE U(U)CH Multestua dansende Avilja Pirat Toller Gøril Johansen Excellent, 1 konk, CK, 1 btk, BIM
Tromsø 02.09 NKK N UCH SE U(U)CH Multestua dansende Avilja Pirat Toller Gøril Johansen excellent, 1 konk, 1 btk, cacib, BIR
 Tromsø 02.09  NKK  Black Thunder Holy Night  Cairn Terrier   Tone Kristiansen  Unghundklasse, E, 1, CK, ReserveCERT, 3BTK,   Martha Heine
 Tromsø 02.09  NKK  Solvannets Sassy  Portugisisk vannhund  Lena Martinsen Exc.AK 2.AKK CK 3BTK   Eva Mjelde

 

Oktober

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer

 

November

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer

 

Desember

 

 Sted/dato  Arrangør Hund Rase Gruppe  Eier Resultat Dommer